Farnost Velké Meziříčí

  1. Úvodní stránka
  2. Pořad bohoslužeb
  3. Přihlašování na bohoslužby ve Velkém Meziříčí

Přihlašování na bohoslužby ve Velkém Meziříčí

V rámci opatření PES stupeň 5 je kapacita kostela sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí omezena na 35 osob.

Pro účast na bohoslužbách si prosím rezervujte místo! 

Děkujeme za ohleduplnost a přejeme pokojné prožití svátků!

Postup přihlášení na mši, pozor jsou zde drobné změny!:
Vždy u mše níže je odkaz, na který kliknete. Dále vyplníte své jméno do pole "Enter your name" a zaškrtnete kolečko hned vedle, na které mši chcete být (pokud okénko nezaškrtnete, hlásí nám to, že se neplánujete mše zúčastnit a váš hlas není započten do celkového limitu!!!), takže se pole zbarví nazeleno, nakonec zeleným tlačítkem "Send" potvrdíte. Zobrazí se poděkování za účast "Thank you for participating!", můžete se vrátit zpět tlačítkem "Back to poll" a zkontrolovat, zda je tam vaše jméno a u něj zelená fajfka (nutné!). Zde lze vaše přihlášení smazat (tlačítko s tužkou a následně tlačítko se symbolem koše), nebo přidat dalšího účastníka bohoslužby (tlačítko "+"), tuto novou volbu potvrdíte opět zeleným tlačítkem. Také zde vidíte zbývající počet volných míst.

Čtvrtek 31. 12. 2020 Silvestr

Mše sv. v 17:00, přihlašujte se zde - obsazeno

Pátek 1. 1. 2021 Slavnost Matky Boží Panny Marie / Nový rok

Mše sv. v 7:30, 9:00, 10:30, 18:00; přihlašujte se zde - obsazeno

Sobota 2. 1. 2021

Mše sv. v 18:00, přihlašujte se zde - obsazeno

Neděle 3. 1. 2021 

Mše sv. v 7:30, 9:00, 10:30, 18:00; přihlašujte se zde - obsazeno

nadcházející události
Biblický citát na dnešní den: www.vira.cz
Anděl Páně v noci otevřel dveře žaláře.
(Sk 5,19)
Nahoru