Farnost Velké Meziříčí

  1. Úvodní stránka
  2. Archiv aktualit
  3. Slovo faráře - rozvolňování opatření od 25. května 2020

Slovo faráře - rozvolňování opatření od 25. května 2020

Moji milí farníci, opatření se dál uvolňují, od pondělí 25. 5. děti prvního stupně mohou nastoupit do školy, bohoslužeb se bude moci účastnit 300 osob. Proto v následujícím týdnu budou zahájeny přípravy na první svaté přijímání dětí( úterý 26.5. a středa 27.5. podle skupin), od prvního pátku v červnu 5. 6. plánujeme obnovit setkání biřmovanců. Nedělní bohoslužby v rozvolněném režimu budou probíhat do 7. 6., do tohoto data budou přenášeny bohoslužby online. Pak se vrátíme k obvyklému pořadu bohoslužeb a všech akcí. Zpravodaj vyjde naposled za týden.

o. Pavel Šenkyřík

nadcházející události
Biblický citát na dnešní den: www.vira.cz
Budete mít vždycky a ve všem dostatek.
(2 Kor 9,11)
Nahoru